возврат на главную страницу сайта
 
 

05.12.10 13:48 [ukrdx] (№3-2010)Украинский информационный интернет бюллетень
===Сайт радіоаматорів Кам'янеччини===
Вітаємо Вас на сайті радіоаматорів Кам'янко-Бузького району (львівської області)!
Ми знаходимося практично на самому Заході нашої країни. Від Львова 30 км в північно-східному напрямку,невеликому райцентрі на березі р.Західний Буг, наш QTH локатор KO20DC.
Клуб належить спортивно-технічній школі при районному комітеті Товариства сприяння обороні, знаходиться в центральній частині міста біля парку ім. Степана Бандери, вул. Садова, 6.
Створено клуб у 1981 році, тоді UK5WAT, з 1983 року - UB4WWT, а з 1994 р. - UR4WWT. Незмінним начальником нашого клубу на протязі трьох десятиліть є Ярослав Москвяк UT4WT (з 1971 по 1994 р. UB5WBX).
У технічному класі де розміщена колективна радіостанція впродовж 80-х років тренувалось багато молоді, в основному ремеслу радіотелеграфістів для потреб армії та народного господарства СРСР, після 92-го року діяльність клубу обмежилась конструюванням антен і передавальної апаратури кількома операторами, а також колекціонуванням рідкісних чи цікавих активностей в радіоефірі на усіх КХ діапазонах та частково на УКХ.
В цьому плані досягнення UR4WWT серед колективок України та бувшого СРСР можна зарахувати до першої десятки,і це наша маленька гордість.
Що до спортивної роботи то наші результати набагато скромніші, але ми продовжуєм працювати над цим питанням щоб в майбутньому Камянеччина була відома в світі радіоспорту далеко за межами Львівщини.
http://ur4wwt.org.ua/
 комментарии (0)
 

Комментарии (0):


Разрешенные тэги: [b]  [u]  [i] 
Автор

Сообщение

© Powered by TSB News v.1.1beta6.2


 
 
Copyrights © 2005-2018 All rights reserved. Web design by ur5kcc.
 
Весь материал, представленный на данном сайте взят из открытых источников или прислан посетителями.
Материал используется исключительно в некоммерческих целях.
При использований наших материалов просьба ставить гиперссылку.