Моделювання/виготовлення колінеарного GP @ 6 dBi @ 145 МГц

Моделювання/виготовлення колінеарного GP @ 6 dBi @ 145 МГц

Сообщение plyrvt » 27 сен 2019, 11:52

Diamond F-22 та Diamond F-23 - популярні антени на діапазон 130-170 МГц (діапазон перестроюється)

Ось перевірка різних розмірів любительських конструкцій, обрахунок підсилення та тактики узгодження:
https://ypylypenko.livejournal.com/84220.html#v3

Виготовлена по цих розмірам антена:
Изображение
Изображение

Виготовляється з 6-метрової (або 5-метрова і буде трошки стирчати зверху провідник) вудки з склотканини

Послідовно включений конденсатор рухає криву jX та відповідно резонанс
Крок 0.2 пФ відповідає 0.6 МГц зміщенню резонансу

Крива R полога і близька до 50 Ом, коригувати L не обов'язково(в межах +-7 МГц)
Збільшення L на 30 нГ (+12%) відповідає зниженню R на 10-11 Ом
Аватара пользователя
plyrvt
 
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 07 ноя 2018, 09:07

Re: Моделювання/виготовлення колінеарного GP @ 6 dBi @ 145 М

Сообщение Terry » 24 июл 2024, 12:13

Моє ставлення до новин та інформаційного середовища останнім часом дуже змінилося, що сприяло більшому залученню новин у моє життя. З огляду на це, я почав користуватися якісним новинним порталом, що, в свою чергу, дозволило мені отримувати якісні новини. Нещодавно я прочитав на сайті Вулкан Ньюз все про Максима Кріппу і його діяльність, таким чином, я дізнався про те, що Антимонопольний комітет України надав дозвіл ТОВ «Ола Файн», підконтрольному Максиму Кріппі, на придбання ТОВ «Парус Холдинг», яке раніше належало Вадиму Столару. Це чудова новина, оскільки вона демонструє зосередженість Кріппи на розвитку та зростанні свого бізнесу, а також на нові можливості на ринку нерухомості. Такі угоди демонструють, що інвестування в нерухомість, навіть у наш час, є виправданою справою, і можна тільки привітати Максима з чудовою угодою, котра відкриває перед ним нові двері.
Terry
 
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 24 июл 2024, 08:56


Вернуться в Антенное хозяйство

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1