«CQ UT Contest–2015» ПОРАДИ ТРЕНЕРА

Любые темы имеющие отношение к КВ связи

«CQ UT Contest–2015» ПОРАДИ ТРЕНЕРА

Сообщение Юрко UT5NC » 11 дек 2014, 21:06

В наступному році час проведення змагань скорочено з восьми до шести годин – три тури по дві години. Тактика роботи в ефірі полягає в наступному. Радіостаціям, що знаходяться в європейській частині і випромінюють велику потужність, не радиться постійно працювати на загальний виклик, оскільки це створює для учасників нерівні умови, провокує появу перешкод, напружує ефірну обстановку, заважає проведенню зв’язків з дальніми і малопотужними кореспондентами. Членам команди з найменшим віковим цензом, як менш досвідченим, радиться працювати на загальний виклик, даючи найменшу кількість пунктів своїм кореспондентам. Членам команди з найбільшим віковим цензом, як більш досвідченим, радиться працювати на пошук кореспондентів, що дають найбільшу кількість пунктів. В змаганнях можуть брати участь і не україномовні або російськомовні радіоаматори, тому загальний виклик і контрольні номери слід вміти передавати також англійською мовою. Учасники залікових груп SOSB і SOMB можуть виступати одночасно в цих двох групах, складаючи звіти окремо за кожну з них. В цих групах радиться працювати особистими кличними знаками, участь в них колективних радіостацій позбавляє «робочих місць» інших гуртківців, котрі бажають і можуть працювати в групі MOMB. Підсумки змагань публікуються і надсилаються кожному учаснику на адресу, з котрої був отриманий звіт. Ці принципи можуть стосуватися і інших молодіжних змагань.
Змагаючись, ми набуваємо багато корисних навичок, стаємо міцніше духом і здоровіше тілом. Суперництво закладене в нас самою природою, воно сприяє всебічному розвитку особистості, вмінню швидко мислити, реагувати, приймати вірні рішення, знаходити вихід зі складних ситуацій. «Треба неодмінно навантажувати себе фізично, щоб бути здоровим морально» говорив Гіппократ.
Запрошуємо до участі і зичимо вдалого виступу. Хай в цей день і назавжди восторжествує в ефірі «молодість, дружба, мир». Всім 73! de UT5NC
Юрко UT5NC
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 11 дек 2014, 16:57

Вернуться в Любителям КВ связи

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1