23 січня 2021 року відбувся чемпіонат України на коротких хвилях телеграфом. З рівненських радіостанцій звучали 3 позивні: UR4KWO (колективна станція ВП ГО ЛРУ в Рівненській області, Гощанський район, оператори Федчук Микола (UR3KK) та Віталій Зощук (UR5KCP)), UT1KT (Єфіменко Юрій, м.Рівне), UX0KR (Сидоров Володимир, м.Рівне). Всі вони виступали в різних залікових підгрупах.

Найкраще виступив КМСУ Сидоров Володимир (UX0KR). Він зайняв 3 призове місце в підгрупі «Один оператор- діапазон 80 метрів» з 51 учасника і виконав норматив «Майстер спорту України». Вітаємо!

Сидоров Володимир Володимирович є заступником голови ВП ГО ЛРУ в Рівненській області, членом Ради ГО ЛРУ, суддею з радіоспорту 2 категорії. Він активний учасник багатьох змагань на КХ та УКХ, член колективів та учасник експедицій EM5K, UT7KZZ, EN0KRI.

UR4KWO зайняла 20 місце з 21 учасника, UT1KT зайняв 43 місце з 45 учасників.

На фото: Сидоров Володимир (UX0KR)
Джерело: qrzrivne.webnode.com.ua/

Огигинал новости «Рівненчанин виборює бронзу в чемпіонаті України і стає «Майстром спорту України».»   -